100% Whey Gold Sstandard + Micronized Creatine Powder + SHAKER - Optimum Nutrition 100% Whey Gold Sstandard + Micronized Creatine Powder + SHAKER - Optimum Nutrition

100% Whey Gold Sstandard + Micronized Creatine Powder + SHAKER - Optimum Nutrition

Ceník

Varianta Příchuť Balení Cena Dostupnost
Vanilková zmrzlina 2270g + 317g + Shaker
1 463 Kč / Dočasně vyprodáno
Vanilková zmrzlina 2270g + 317g + Shaker 1 463 Kč s DPH Dočasně vyprodáno
Bíla čokoláda & Jahody 2270g + 317g + Shaker
1 463 Kč / Dočasně vyprodáno
Bíla čokoláda & Jahody 2270g + 317g + Shaker 1 463 Kč s DPH Dočasně vyprodáno
Čokoláda 2270g + 317g + Shaker
1 463 Kč / Dočasně vyprodáno
Čokoláda 2270g + 317g + Shaker 1 463 Kč s DPH Dočasně vyprodáno

Popis produktu

Nejnovější generace nejprodávanějšího proteinu na světě. 100% Whey Gold Standard je vynikající směs syrovátkového izolátu (hlavní složka), syrovátkového koncentrátu a hydrolyzovaného izolátu. Obsahuje vysoké množství antikatabolických řetězců aminokyselin. Tyto aminokyseliny jsou vynikajícím zdrojem výživy svalů, které jsou vyčerpány intenzivním tréninkem. Jsou rychle využívány svalovými buňkami po namáhavém cvičení a jsou důležitou součástí účinné diety. 100% Whey Gold Standard obsahuje patentovanou směs enzymů, které urychlí vstřebávání a zvýší využitelnost. Whey Gold Standard se vyznačuje výbornou rozpustností a vysokým obsahem BCAA a glutaminu.

V jedné dávce obsahuje přes 4,8 gramů glutaminu a 5,5 gramů BCAA. Je instantizovaný a tudíž se snadno rozpustný. Pomocí 100% Whey Gold Standard získáte efektivně svalovou hmotu, ať už chcete nabrat objem, nebo se eliminovat přebytečný tuk. Tento proteinový doplněk výživy je alternativním zdrojem proteinu, který jinak získáváte z potravin, avšak často ne v dostatečném množství. Je vhodný pro univerzální užívání při jakékoliv sportovní zátěži, zejména při intenzivním silovém tréninku. Ideální pro doplnění denní dávky bílkovin při aktivním životním stylu, který klade důraz na zrychlenou regeneraci svalů.


Nutriční hodnoty:

1 dávka (30,4 g)% ODD*
Kalorie111 kcal**
Bílkoviny24 g**
Sacharidy1,6 g**
z toho cukry1,2 g**
Tuky1,1 g**
z toho nasýcené0,6 g**
Sodík75 g**
Vápnik141 mg**

Dávkování:

Přidejte do mixéru, shakeru, poháru jednu vrchovatou odměrku (31 g) 100% Whey Gold Standard a dolijte 180 - 240 ml vody, nebo vaším oblíbeným nápojem a mixujte, shakujte, míchejte po dobu 30 sekund, dokud se prášek nerozpustí. Užijte ráno a nebo 30 minut před tréninkem. Také můžete užít nápoj hned po tréninku pro zlepšení regenerace.


Složení:

Směs bílkovin (syrovátkový izolát * [obsahuje emulgátor: sójový lecitin], syrovátkový koncentrát *, syrovátkové peptidy *), aromata, (acesulfam draselný, sukralóza, enzymový komplex (amyláza, proteáza, celuláza, beta-D-galaktosidáza, lipáza).


OPTIMUM NUTRITION MICRONIZED CREATINE POWDER 317 G

Každá dávka obsahuje 3,6 g čistého kreatin monohydrátu. Je mikronizovaný, což zaručuje perfektní rozpustnost ve vodě nebo v jiném nápoji. Micronized Creatine Powder je bez chuti, bez zápachu, je krystalický a čistý - vlastnosti, které jsou zřejmé od chvíle, kdy otevřete tento jedinečný produkt.


Nutriční hodnoty:

1 dávka (5g)100g
Mikronizovaný kreatin monohydrát5g100g

Dávkování:

Smíchejte 5g s minimálně 500 vody nebo jiného nápoje a užijte do 15 minut. Užijte 1x denně.


Zloženie:

Kreatín monohydrát.


Hodnocení (0) Hodnotit

Zatím zde nejsou žádná hodnocení. Buďte první a přidejte své hodnocení!

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Kliknutím na "PŘIDAT HODNOCENÍ" souhlasíte se zpracováním Vašich údajů provozovatelem těchto stránek, společností MH&CL s.r.o., a se zveřejněním Vašeho hodnocení. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů a právech dotčené osoby jsou uvedeny zde.