Body Trim Pyruvate - Self OmniNutrition Body Trim Pyruvate - Self OmniNutrition

Body Trim Pyruvate - Self OmniNutrition

Ceník

Varianta Balení Cena Dostupnost
300 tbl
580 Kč / Prodej ukončen
300 tbl 580 Kč s DPH Prodej ukončen

Popis produktu

  • Zvyšuje objem spalování tuků
  • Zvyšuje anaerobní schopnost a vytrvalost
  • Energie během nízko sacharidové diety
  • Hmotnost: 300 g

Bližší informace:

Pyruvát poskytuje stejný typ energie jako sacharidy, ale bez zvýšení hladiny cukru v krvi. Umožní vám získat energii a tvrdě trénovat, aniž by bylo omezeno spalování tuků. Tímto způsobem pyruvát pomáhá ke zvýšení celkového spalování tuků. Kalcium pyruvát použijete jako způsob získat efektivní energii pro svaly, bez nadměrného konzumace sacharidů. To znamená, že můžete trénovat tvrději a přitom spálit více tuku.


Nutriční hodnotyna 5 g% ODD*na 100 g% ODD*
Energetická hodnota0kcal=0kJ0 % 0kcal=0kJ 0 %
Kalcium Pyruvát (65 % Pyruvát)5 g**100 g**
* Procento denních hodnot založených na příjmu 2000 kcal a nebo 8400 kJ. Vaše hodnoty můžou být vyšší a nebo nižší v závislosti od vaší potřeby kalorií.** Procento denních hodnot není stanovené.

Další složky:

Kalcium Pyruvát (65% Pyruvát)


Doporučené dávkování:

5 g (1 odměrku) smíchejte v 100 ml vody.


Upozornění:

Nevhodné během těhotenství a kojení. V případě výskytu nežádoucích účinků je třeba přestat používat produkt a poradit se s lékařem. Není určeno osobám do 18 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávat mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Produkt vyrobený v provozu, kde se zpracovává sója, vejce, obiloviny, arašídy a ořechy.


Hodnocení (0) Hodnotit

Zatím zde nejsou žádná hodnocení. Buďte první a přidejte své hodnocení!

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Kliknutím na "PŘIDAT HODNOCENÍ" souhlasíte se zpracováním Vašich údajů provozovatelem těchto stránek, společností MH&CL s.r.o., a se zveřejněním Vašeho hodnocení. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů a právech dotčené osoby jsou uvedeny zde.