Liver MAX - Czech Virus Liver MAX - Czech Virus

Liver MAX - Czech Virus

Ceník

Varianta Balení Cena Dostupnost
100 tbl
344 Kč / Dočasně vyprodáno
100 tbl 344 Kč s DPH Dočasně vyprodáno

Popis produktu

Komplexní formule vyvinutá jako podpora pro normální funkci a vyčištění jater v těle.


Co je to Liver MAX?

Plný přírodních extraktů a aminokyselin, které se výborně doplňují a fungují jako 1 extrémně účinný antioxidant.

Liver Max obsahuje 12 funkčních látek, které spolu různé synergicky fungují a podporují své účinky. Základ tvoří standardizovaný extrakt z ostropestřce mariánského, který nabízí 80% silymarinu. Flavoidný komplex silymarin je považován za hlavní biologicky aktivní látky. Ostropestřec podporuje regeneraci buněk a zdraví jater, které z těla pomáhají odstraňovat toxické látky. Další významnou látkou je eytrakt artyčoku (z listu az celého). Extrakt z listu je standardizovaný na 5% Cynarínu, který působí na buňky jater a ledvin. Extrakt z celého artyčoku zesiluje účinek Cynarínu, výborně se tedy doplňují.

 • Ostropestřec mariánský (80% silymarinu - standardizovaný extrakt ze semen) - používaný jako antioxidant (10x silnější než vitamín E). Používá se od nepaměti především pro podporu správné funkce jater. Dokáže stimulovat proteinovou syntézu v játrech a tím jí napomáhá s nahrazováním poškozených buněk. Sylimarin zvyšuje úroveň glutathionu v játrech až o 35%.
 • Extrakt z artyčoku (list, standardizovaný na 5% Cynarínu) - cynarin je derivát organické kyseliny kávové, která působí na buňky jater a ledvin a zvyšuje produkci žluči a moči. Žluč, která se vylučuje pro užití artyčoku je řidší a tekutější, čímž se snižuje zátěž jater, zároveň pomáhá artyčoky odstraňovat nežádoucí látky z krve.
 • Extrakt z artyčoku (celý) - látky z artyčoku pomáhají cynarínu zesiluje jeho účinek
 • N-acetyl L-cystein - pozměněná forma neesenciální aminokyseliny L-cysteinu, která byla připojena k acetylové skupině. Acetylová forma cysteinu je prekurzorem silného antioxidantu glutathionu. Nedostatek této látky může být důvodem pro pomalou regeneraci po tréninku a horší ochranu před zraněním.
 • L-methionin - aminokyselina ve volné formě, která přispívá k syntéze SAMe a L-cysteinu, který je součástí glutathionu.
 • Inositol - společně s cholinem jsou tyto složky ideální, aby se tuky neakumulovali v játrech a zlepšil se jejich transport a metabolismus.
 • Cholin bitartrát - přispívá k udržení normální činnosti jater pokud normálnímu metabolismu lipidů. Navíc se skvěle doplňuje s inositolem.
 • Glutathion - antioxidant, který využívá každá buňka v těle. Suplementace glutathionem je vhodná k podpoře vlastního glutathionu v buňkách a tím pádem udržuje účinnost celého systému glutathionu.
 • SAMe je zkratka pro S-adenozil L-methionin. Tato forma je zkoumána na pacientech s jaterní cirhózou nebo steatózou (ztučnění) jater. V studií na 52 zdravých lidech byl zjištěn nárůst sérového ALT (alaninaminotransferázy) za 8 týdnů suplementace o 22%. Další studie na SAMe zahrnují hlavně vliv na osteoartrózu a depresi.
 • Vitamin B2 (riboflavin) - významná látka, která přispívá k normálnímu energetcká metabolismu. V organismu vykazuje antioxidační aktivitu. Přispívá k normální činnosti nerovné soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • Vitamin B6 (pyridoxin HCI) - přispívá k normální syntéze cysteinu, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální funkci imunitního systému.
 • Vitamin B1 (thiamin HCI) - přispívá k normální činnosti nervové soustavy a činnosti srdce.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle 2x denně (se snídaní a večeří), celkem 4 kapsle denně. Nepřekračujte dávku 4 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.


Tabulka nutričních hodnot

Velikost denní dávky:4 kapslí.
Počet dávek v balení: (100 kapslí.)50
ostropestřec mariánský560 mg
Extrakt z artyčoku (list)200 mg
Extrakt z artyčoku (celý)200 mg
N-acetyl L-cystein200 mg
L-methionin100 mg
inositol100 mg
cholin bitartrát100 mg
Glutathion40 mg
SAMe40 mg
vitamín B21,3 mg
vitamín B61,1 mg
vitamin B10,9 mg

Složení

Ostropestřec mariánský (80% standardizovaný extrakt ze semen), extrakt z artyčoku (list standardizovaný na 5% Cynarínu), extrakt z artyčoku (celý), N-acetyl L-cystein, L-methionin, inositol, cholin bitartrát, glutathion, protispékavá látka (uhličitan hořečnatý), SAMe (S-adenosyl L-methionin), riboflavin, pyridoxin HCI, thiamin HCI, želatinová kapsle (barvivo: oxid titaničitý).


Informace pro alergiky

Vyrábané v zariadení kde sa spracováva aj mlieko, vajcia, sója, kôrovce, rybí olej a orechy.


Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 50 dní. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Před užíváním se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.


Hodnocení (0) Hodnotit

Zatím zde nejsou žádná hodnocení. Buďte první a přidejte své hodnocení!

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Kliknutím na "PŘIDAT HODNOCENÍ" souhlasíte se zpracováním Vašich údajů provozovatelem těchto stránek, společností MH&CL s.r.o., a se zveřejněním Vašeho hodnocení. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů a právech dotčené osoby jsou uvedeny zde.