Med květový BIO Fructos - Wolfberry Med květový BIO Fructos - Wolfberry

Med květový BIO Fructos - Wolfberry

Ceník

Varianta Balení Cena Dostupnost
400g
219 Kč / Dočasně vyprodáno
400g 219 Kč s DPH Dočasně vyprodáno

Popis produktu

Med květový Fructos BIO 400 g. Tento med v bio kvalitě pochází z odlehlé krajiny bulharských hor z ekologicky obhospodařovaného území.


Jak konzumovat med
Med je velmi známe sladidlo, které bylo využíváno již v dávné minulosti. Dnes je používán snad v každé kuchyni a to na mnoho způsobů. Ať už jako pomocník při vaření, pečení nebo sladidlo různých nápojů. Ale také pomáhá při léčbě nachlazení, chřipce a zánětech dýchacích cest.


Charakteristika
BIO medy jsou výjimečné pro dodržení harmonie s přírodou a životním prostředím. Včely sbírají nektar pro BIO med v nedotčené přírodní krajině nebo na ekologicky obhospodařovaných polích a zahradách. Včelí úly musí být umístěny ve středu tohoto ekologického území a to z důvodu zajištění sběru bio nektaru.

U medu je obecně známo, že na základě přírodního procesu je tvořen z krystalů, které chrání chuť a jsou znakem kvality. Tyto krystaly se rozpouští při teplotě 35°C až 40°C.


Nutriční hodnoty na 100g

Energie: 310 kcal

Tuky: 0 g

Sacharidy: 80 g

Bílkoviny: 1,6 g


Skladování
Skladujte při teplotě 21°C - 27°C.


Obsah
400 g


Hodnocení (0) Hodnotit

Zatím zde nejsou žádná hodnocení. Buďte první a přidejte své hodnocení!

Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Kliknutím na "PŘIDAT HODNOCENÍ" souhlasíte se zpracováním Vašich údajů provozovatelem těchto stránek, společností MH&CL s.r.o., a se zveřejněním Vašeho hodnocení. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů a právech dotčené osoby jsou uvedeny zde.