Zdravý Shake George - Weloveyou Zdravý Shake George - Weloveyou

Zdravý Shake George - Weloveyou

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení 100.00%

Hodnotilo 1

Ceník

Varianta Příchuť Balení Cena Dostupnost
Vanilka 500g / 50 porcí
717 Kč / Dočasně vyprodáno
Vanilka 500g / 50 porcí 717 Kč s DPH Dočasně vyprodáno

Popis produktu

CO DOKÁŽE ZDRAVÝ SHAKE?

• Dodává energii (vhodný také pro sportovce)

• Pomáhá odvádět tuky a škodliviny

• Posiluje imunitu

• Pomáhá správné funkci krevních cév a tvorby červených krvinek i metabolismu

• Posiluje nervovou a psychickou činnost


DOKONALÉ PŮSOBENÍ 5 TI HLAVNÍCH SLOŽEK:

Vyvážený komplex 11ti vitamínů:

(C, D, E, B1, B2, B6, B12, Niacin, Biotin, Kyselina pantotenová, kyselina listová). Přispívá k normální funkci metabolických procesů. Kyselina listová - přispívá ke správné krvetvorbě a vývoji plodu a pomáhá přeměně škodlivého homocysteinu.


ROZPUSTNÁ VLÁKNINA INULIN:

Rozpustnou vlákninu získáváme z kořene čekanky. Jde o polysacharid štěpící se jen v tlustém střevě, kde působí proti střevním zánětem (prebiotikum) i nádorovým onemocněním tlustého střeva. Stabilizuje hladinu krevního cukru, váže ve střevech žlučové kyseliny a cholesterol, a tím snižuje kyselost žaludku.


SYROVÁTKA:

Obsahuje vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B, B12, Biotin, C a E, minerály (hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík), bílkoviny a laktózu. Stimuluje imunitní systém a snižuje obsah triglyceridů a cholesterolu. Má antioxidační, antimikrobiální, antivirové, antikancerogenní a probiotické účinky. Podporuje syntézu svalových bílkovin a urychluje hojení zlomenin a svalů.


COLOSTRUM:

Colostrum je mlezivo, které se získává 6 - 12 hodin po porodu od krav. Colostrum je zdrojem důležitých látek. Používáme Colostrum z Německa v bio kvalitě. Naše Colostrum je vyráběno šetrnou metodou lyofilizace (sušení mrazením).


ORGANICKY VÁZANÝ JÓD:

Forma jódu chemicky vázaného na organické látky konkrétní mastné kyseliny. Oproti anorganickému jódu je lepší vstřebatelným bez rizika předávkování. Napomáhá funkci štítné žlázy a podporuje zdravý energetický metabolismus.
POMOCNÉ LÁTKY Z PŘÍRODY

SUKRALÓZA:

Nízkokalorické sladidlo. Prodává se pod obchodním názvem Splenda. Je vyrobena ze sacharózy, získané z řepného cukru. Používáme ji namísto syntetického aspartamu.


XANTHAN:

Polysacharid přírodního původu. Vyrábí se fermentací sacharózy z řepného cukru. Přírodní zahušťovadlo a stabilizátor, který pomáhá tvořit pěnu Zdravého Shaku.


BETAKAROTEN:

Významný karotenoid - provitamin vitaminu A. Přírodní barvivo v Zdravém Shaku. Absorpcí betakarotenu ovlivňuje množství tuku a bílkovin, a proto se v mléce vstřebává lépe.


MALTODEXTRIN:

Přírodní oligosacharid z řepného cukru, je zdrojem rychlé energie, jemně sladké chuti.


SUŠENÉ MLÉKO:

Obsažené v nízké koncentraci ke zlepšení chuti.


ZDRAVÝ SHAKE LZE PŘIPRAVIT VELMI JEDNODUŠE A RYCHLE!

Zdravý Shake rychle nasytí každého, kdo ráno nestíhá snídat a je zároveň vynikající podporou při redukci váhy.

A proč byste ho měli pít? Protože harmonizuje lidský organismus a dostane vás do pohody. Navíc z něj můžete dělat různé koktejly s ovocem, oříšky, kakaem, kávou, zmrzlinové poháry a dobroty, dezerty za studena, krémy nebo velmi dobrý a zdravý termix.


NUTRIČNÍ HODNOTY

Na 100gV jednej porcii (10g)
Energetická hodnota1134,00kj113,40kj
Proteiny19,14g1,90g
Sacharidy46,24g4,60g
Tuky celkově0,94g0,10g
Nasýcené tuky0g0g
Z toho cukry0g0g
Vláknina4g0,4g
Sůl (Na)0g0g


ČASTÉ OTÁZKY

OBSAHUJE ZDRAVÝ SHAKE ALERGENY?

Zdravý Shake nemohou užívat lidé alergičtí na laktózu. Obsahuje tyto alergeny: syrovátku, sušené mléko, colostrum. Zdravý Shake je určen k běžné konzumaci pro širokou škálu lidí.


JE ZDRAVÝ SHAKE VHODNÝ PŘI REDUKČNÍ DIETĚ?

Ano. Zdravý Shake je velmi vhodný, protože je nízkokalorický, neobsahuje cukry a dodává energii. Díky rozpustné vláknině zasytí a také pomáhá odvádět z těla škodlivé látky, tuky a cholesterol.


MOHOU ZDRAVÝ SHAKE UŽÍVAT KOJÍCÍ A TĚHOTNÉ ŽENY?

Zdravý Shake je zdrojem důležitého imunoglobulinu. Složení Zdravého Shaku přispívá k posílení imunity a normalizaci funkcí organismu. Při kojení může dodat živiny a potřebnou sílu. Doporučujeme konzultovat užívání s lékařem.


JAK MÁM ZDRAVÝ SHAKE UŽÍVAT?

Nejvhodnější je užívání ráno na snídani. Tělo si tak vstřebá do důsledku potřebné živiny a Vy se budete cítit lépe. Zdravý Shake si můžete dát i na svačinu. Nedoporučujeme užívání večer před spaním. Dodává energii.


PROČ JE ZDRAVÝ SHAKE ODLIŠNÝ OD JINÝCH BĚŽNÝCH NÁPOJŮ?

Složení Zdravého Shaku je naše vlastní patentovaná receptura. Jeho odlišnost spočívá hlavně ve vyváženém složení pěti hlavních složek. Výroba organicky vázaného jódu je také patentovaná metoda výroby. Hlavní odlišností Zdravého Shaku je to, že obsahuje colostrum.


PRO KOHO JE ZDRAVÝ SHAKE URČEN?

Díky nenáročnosti na přípravu a díky vyváženému složení je vhodný zejména pro ty, kteří mají málo času a jsou vytížení. Také pro každého, kdo potřebuje podpořit své zdraví a zdravou výživu. Zdravý Shake je také vhodný pro sportovce jako na prevenci kondice a imunity, tak na dobití energie po výkonu. Zdravý Shake obsahuje růstové faktory, což je příznivé pro dobrou kondici svalů.


MOHOU ZDRAVÝ SHAKE UŽÍVAT I DĚTI?

Zdravý Shake je nastaven svým složením živin pro dospělé. Konzumaci dětmi konzultujte s lékařem.


JAKÉ JE POUŽITÍ ZDRAVÉHO SHAKU PŘI RAKOVINĚ, CUKROVCE, APOD.?

V případě závažných zdravotních problémů konzultujte užívání Zdravého Shaku s lékařem.


Hodnocení (1) Hodnotit

Průměrné hodnocení 100.00%

Hodnotilo 1

 • 5
  1x
 • 4
  0x
 • 3
  0x
 • 2
  0x
 • 1
  0x

Zákazník Kevinpar (Toledo) hodnotil dne 17.8.2018

Sexual relationship can be a pleasurable give to get relationship with one?s partner. If anything fails with this cooperation process, it's enough to derail the connection. But any thing could happen and that is unpredictable. Moreover, able to keep a proper sexual relationship means keeping oneself physically healthy. So just about any sexual disfunction needs to be treated with utmost care. One such health risk is erection dysfunction commonly found in men. Unable to keep a proper and prolonged penile erection brings about male impotence. This is infact a life threatening problem for maintaining a proper sexual relationship. So when there arises this type of problem it?s cognizant of treat it instead of sitting quiet.

The choice involving the various available treatments involve treatment which has a proper medicine. Response to an oral agent for example Levitra can be very effective with this context. Studies show that erectile dysfunction is primarily because of insufficient blood flow for the penis? veins and not enough stimulation also. Practising oral therapy of Levitra raises the rate of blood circulation that gradually stimulates the penis causing a hard erection, adequate for an intercourse.Levitra is but one such drug which can be seen to be very effective. Clinically it is often proved which it even conditions patients that are suffering from various health conditions like blood pressure, high cholesterol levels or diabetes. A lot of men, who took Levitra the very first time, responded positively for gaining high success rate. Besides, it has been also found which it can be also taken with other medicines utilized to treat other health conditions.

https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-vergoed/


Přidat hodnocení

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.

Kliknutím na "PŘIDAT HODNOCENÍ" souhlasíte se zpracováním Vašich údajů provozovatelem těchto stránek, společností MH&CL s.r.o., a se zveřejněním Vašeho hodnocení. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů a právech dotčené osoby jsou uvedeny zde.